O našem týmu

Jsme Technology Evolution a píšeme o technologických novinkách, start-upech, zajímavostech ze světa, designu a architektuře. Přinášíme stále aktuální články o technet novinkách, které pohání svět kupředu. Společně spolupracujeme a vymýšlíme témata, která vás mohly zajímat. Pokud se nám naskytne příležitost, tak děláme rozhovory se zakladateli zajímavých start-up projektů, jezdíme na výstavy a následně o tom píšeme, probíráme se obrovským počtem projektů na start-upových portálech, které vám zde posléze prezentujeme.

Těší nás, když vidíme, že o nové technologie je zájem. Obrovské množství aktivních lidí hledá cesty, jak udělat náš svět lepší a pohodlnější. Ať už je to nový smartphone, nebo chytré prkýnko na vaření. Vše může lidem nějak ulehčit práci, nebo zlepšit náladu. Všechny tyto projekty se mohou stát inspirací nás všech.

Členové týmu Technology EvolutioN

[dt_team padding=“10″ column_width=“150″ images_sizing=“resize“ number=“3″ category=“redaktori,sefredaktori,vedeni“]

Naše cíle první fáze

Náš webový portál vznikl na začátku roku 2015 a od té doby jsme ušli velký kus cesty. Založil ho Ladislav Gajdzica díky svému nadšení pro nové technologie. Avšak zjistil, že ve více lidech se to lépe táhne a začal hledat redaktory. V tu chvíli přichází studentka Kateřina Vítková, které hlavní starost o Technology Evolution přenechal. Postupně jsme vytvářeli webové stránky, které jsme časem propojili se sociálními sítěmi facebook, google+, pinterest, kde si vytváříme aktivní komunitu nadšenců nových technologií.

 

Založení ezinu 100%
Vytvoření webových stránek www.techevo.cz 100%
Vyhledání šéfredaktora 100%
Facebook profil 100%
Google plus komunita 100%
Pinterest profil 100%

Naše cíle druhá fáze

Nyní již máme svou základnu čtenářů, a proto chceme, aby měli lepší požitek ze čtení. Přepracovali jsme webové stránky, nasadili novou šablonu webu, optimalizovali ho pro rychlost a neustále se snažíme web posouvat kupředu a to tak, aby byl uživatelsky přívětivější. K našemu cíli 10 000 odběratelů na Facebooku se začínáme postupně blížit. K tomu nám pomáhá propagace na Facebooku a osobní doporučení. Nyní hledáme další redaktory do týmu, aby se čtenáři setkávali s různorodějším obsahem. Navíc naše časové možnosti také mají hranice. Z takových menších projektů plánujeme založit rubriku Redakční testy, nebo vlastní YouTube profil, kde budeme prezentovat zajímavé technologické videa.

Nasazení nové šablony webu 95%
Dosažení 10.000 odběratelů na Facebooku 32%
Nalezení nových redaktorů 35%
Založení sekce "redakční testy" 10%
Vytvoření YouTube profilu 23%
Aktivní propagace stránky na Facebooku 30%

Naše cíle třetí fáze

Naše cíle jsou sice velké, ale ne nereálné. Těšíme se na okamžik, kdy naše stránka získá 50 000 odběratelů na Facebooku, kde máme největší základnu našich fanoušků. Rádi bychom v této fázi disponovali pěti členným týmem redaktorů, kteří budou nadšeně psát o všem možném a navíc zkoušet a testovat nové produkty. Když bude hledat čtenář nějakou recenzi, podívá se k nám, kde také nalezne další hodnocení od uživatelů. Navážeme pevnou spolupráci se společnostmi, které prodávají výpočetní techniku a díky nim, budeme mít testovací výrobky vždy od zdroje. V neposlední řadě plánujeme na našem YouTube kanálu zveřejňovat video recenze a blogy.

Minimálně pět aktivních redaktorů 0%
Dosažení 50.000 odběratelů na Facebooku 0%
Navázat spolupráci se společnostmi prodávající výpočetní techniku 0%
Aktivní redakční testy na produktech + ohodnocováni 0%
Aktivní YouTubeři zaměření na testy produktu 0%
Rozšiřování ezinu Technology EvolutioN 0%