Partneři e-zinu Technology EvolutioN
Specialisté na SEO a internetový marketing

Marketingový Everest

SEO pro střední a velké společnosti

Internetový marketing se zaměřením na kvalitu

www.meverest.cz
Pomáháme Vám vydělávat

Dosahujeme toho tvrdou marketingovou prací celého našeho týmu. Věříme, že právě symbiotická týmová práce a častý brainstorming týmu přináší právě ty nejlepší možné výsledky aplikované na naší klientele. Jsme mladá dynamická společnost, která se učí rychle. Všichni členové týmu naší společnosti Marketingový Everest si navzájem pomáhají a využívají maximální potenciál vědomostí o dnešních trendech, postupech a novinkách ze světa internetového marketingu, SEO, PPC, sociálních sítí, vyhledávačích… V prvopočátku jsme se zaměřovali na malé a střední společnosti, kde jsme nabyli mnoha zkušeností. Segment malých společností, pro které bychom řešili, internetový marketing jsme již opustili a nyní se zaměřujeme na střední a velké společnosti.

 

Zabezpečovací systémy a IP kamery

E+M plus, s.r.o.

Partneři pro zabezpeční vašeho objektu

Zabezpečovací systémy od společnosti E+M plus, s.r.o.

www.emplus.cz
V naší společnosti se specializujeme především na zabezpečovací systémy, požární signalizace, IP kamery a kamerové systémy. Stěžejní činností naší společností jsou zabezpečovací systémy, kterým se věnujeme od samotného prvopočátku naší společnosti. Pojďme si tedy o této naší činnosti něco říct.

Zabezpečovací systémy

Hlavní naší činností společnosti E+M plus jsou právě zabezpečovací systémy pomocí kterých svým klientům dokážeme zabezpečit a zajistit monitorování budov, venkovních ploch, objektu, hal, skladu a dalších. Jsme profesionálové ve svém oboru což se odráží i na kvalitě a spolehlivosti projektu, který vám navrhneme a zrealizujeme. Vy se tak snadně díky zabezpečovacího systému dozvíte o narušení monitorovaného prostoru pomocí instalovaného kamerového systému a vše je náležitě i ukládáno. Je samozřejmostí, že si můžete veškeré bezpečnostní záznamy kdykoliv prohlédnout a to i zpětně.

 

Chcete být partnerem našeho e-zinu?

Je v našem zájmu se spojovat s webovými stránkami a získávat tak nové partnery, kteří se zabývají příbuznými tématy jako my na našem e-zinu. Výměnou zpětných odkazů se aktivně zajišťuje podpora webových stránek, což samozřejmě uvítají i naši partneři. Pokud byste se chtěli stát naším partnerem, tak nás neváhejte prosím kontaktovat pomocí tohoto formuláře. Každý partner je před schválením posuzován a dle toho i následně vyhodnotíme zdali by bylo partnerství výhodné pro obě strany. Budeme rádi, za každého nového oborového partnera. Neváhejte nás prosím kontaktovat pomocí tohoto formuláře.V případě, že máte již vytvořenou reklamu (grafický obrázek), tak nám ho sem prosím nahrajte. Podporujeme formát JPG. Velikost obrázku 300x300px.